deelmobiliteit / fiets / openbaar vervoer / ouderen / participatie / voetgangers

Deelmobiliteit, ouderen en participatie

Annelot van Mourik had haar afstudeerstage bij Mobycon met als onderwerp ‘Deelmobiliteit, ouderen en participatie: het belang van effectieve participatiemethoden voor toegankelijke deelmobiliteit voor ouderen’. 

Voor Verkeerskunde schreef ze afgelopen maand een artikel over haar onderzoek waar ze verder ingaat op mobiliteitsongelijkheid en participatiemethoden.

Na haar stageperiode en een welverdiende vakantie is Annelot in november bij Mobycon begonnen als adviseur mobiliteit.

Het online artikel in Verkeerkunde kun je hier lezen.

Gerelateerd

deelmobiliteit / fiets / openbaar vervoer / ouderen / participatie / voetgangers

Concordis Classic verbindt kantoren én collega’s

248 kilometer voor het klimaat!

Vrijdag 19 juni jl. stapten 13 collega’s van Forseti, Mobycon en Mobypeople vroeg in de ochtend op de fiets voor een bijzondere uitdaging: de allereerste Concordis Classic. Niet zomaar een fietstocht, maar een krachtige oproep voor het klimaat.