auto-onafhankelijk / fietsers / inspireren / klimaat / mobiliteitsgeluk / participatie / sociaal / team / trots

Concordis Classic verbindt kantoren én collega’s

248 kilometer voor het klimaat!

Vrijdag 19 juni jl. stapten 13 collega’s van Forseti, Mobycon en Mobypeople vroeg in de ochtend op de fiets voor een bijzondere uitdaging: de allereerste Concordis Classic. Niet zomaar een fietstocht, maar een krachtige oproep voor het klimaat.

Van ochtendnevel naar avondschemering

In de mistige ochtend vertrok het peloton vanuit Delft, met een duidelijk doel: alle drie de Nederlandse kantoren aandoen in één dag. De eerste etappe bracht hen naar Den Bosch, waar in het zonnetje werd geluncht en de nodige energie werd bijgetankt.

Daarna volgde het zwaarste deel van de dag. Tijdens het heetst van de middag zette de groep koers richting Zwolle. Met de hoge temperatuur en de kilometers die begonnen te tellen, werd het een tocht van doorzettingsvermogen. Gelukkig zorgden watertappunten en welverdiende ijsjes voor de nodige verkoeling onderweg.

Met enige vertraging en vooral veel voldoening bereikte het team vlak voor het donker Zwolle. In totaal werd er maar liefst 248 kilometer afgelegd.

Fietsen met een missie

Hoewel de liefde voor fietsen binnen Mobycon groot is, zat er achter deze tocht een extra motivatie. Met de Concordis Classic vroegen de deelnemers op sportieve wijze aandacht voor klimaatverandering, geïnspireerd op het gedachtegoed van de Climate Classic.

Tegelijkertijd werd er geld opgehaald voor Solidaridad, een organisatie die zich inzet voor eerlijke en duurzame productieketens wereldwijd. Zo kreeg deze dag niet alleen een sportieve, maar ook een maatschappelijke impact.

Fietsen zit in ons DNA

Bij Mobycon draait alles om duurzame mobiliteit en fietsen speelt daarin een hoofdrol. Dagelijks werken we aan het veiliger, toegankelijker en aantrekkelijker maken van fietsen wereldwijd. Maar minstens zo belangrijk: we geven zelf het goede voorbeeld.

Van jaarlijkse fietsweekenden tot sportieve acties voor het goede doel. De fiets is al jarenlang een verbindende factor binnen ons team. De Concordis Classic past perfect in die traditie.

Trots op het peloton

Deze dag liet opnieuw zien waar we als organisatie voor staan: samenwerken, doorzetten en bijdragen aan een betere wereld. We zijn trots op alle collega’s die deze indrukwekkende prestatie hebben neergezet.

Op naar de volgende editie. 🚴‍♂️

Gerelateerd