auto-onafhankelijk / autoluw / bijeenkomst / mobiliteitsgeluk / Nationaal Voetgangerscongres / voetgangers

Nationaal Voetgangerscongres 13 oktober in Zwolle

Woon de presentatie bij van Eveline de Jong of maak kennis met onze ‘nieuwe’ collega Robin van der Griend tijdens het Nationaal Voetgangerscongres.

Eveline de Jong staat rond de klok van half 3 op het programma met als onderwerp: ‘Woonstraten: past ons (gewenste) gebruik bij de inrichting?‘ Ze nodigt je hiervoor persoonlijk uit:

Ook Robin van der Griend is bij het congres aanwezig. Heel blij zijn we dat hij sinds half september ons (internationale) team aanvult. Een ‘Meet & Greet’ behoort tijdens het NvgC dus zeker tot de mogelijkheden.

Aanmelden met 10% korting

Aanmelden voor het congres kan overigens nog steeds. En namens Acquire Publishing mogen we dat aanbieden met 10% korting, gebruik daarvoor deze code: NVCG22WEBINAR.

Gerelateerd

auto-onafhankelijk / autoluw / bijeenkomst / mobiliteitsgeluk / Nationaal Voetgangerscongres / voetgangers

Naar een zorgzaam mobiliteitssysteem

Angela van der Kloof werd door The International Mobility Summit gevraagd naar haar kijk op de toekomst van mobiliteit. Deze bijdrage werd opgenomen in de publicatie Global Thought Leaders Predictions for Mobility 2022. Hieronder lees je de Nederlandse vertaling.