kennismiddag / mobiliteit / onderzoek / presentatie / samenwerking / toegankelijk / toekomstgericht

Kennismiddag 'Mobiliteit voor én door iedereen'

Tijdens deze kennismiddag hoor je als eerste de belangrijkste uitkomsten -verrijkt met CBS data- en hoe deze inzichten jou verder  helpen. Samen gaan we aan de slag met de voorwaarden voor een geslaagd onderzoek of participatietraject.

Waarom deze middag?
Ons werkveld verandert. Mobiliteit gaat niet meer alleen over infrastructuur of doorstroming, maar gaat steeds meer over de gebruikers van ons mobiliteitssysteem. De vraag “voor wie doen we het eigenlijk?” wordt steeds belangrijker. Participatie, co-creatie en onderzoek onder inwoners of reizigers maken een groter onderdeel uit van ons werk. Maar hoe doen we dat nu slim? Hoe organiseren we Mobiliteit voor én door Iedereen? 

Wat gaan we doen?
We presenteren de resultaten van het onderzoek dat we uitvoerden onder 1.500 Nederlanders. We legden vragen voor als: 

  • Wat zijn uitdagingen voor Nederland als het gaat om mobiliteit?
  • Tegen welke uitdagingen op het gebied van mobiliteit loop je zelf aan?
  • In hoeverre voel je je geroepen om mee te denken over beleid rondom bijvoorbeeld verkeersveiligheid, fietsstimulering, ov-routes, deelmobiliteit et cetera?
  • Op welke manier wil je betrokken worden bij dit soort plannen?

Wanneer             : donderdag 9 maart
Tijd                      : 12.30 (inloop met lunch) tot 16.00 uur
Waar                    : Utrecht, op loopafstand van het Centraal Station

Het wordt een inspirerende en leerzame middag. Zet de datum vast in je agenda en meld je aan met onderstaande button:

Het aantal plaatsen is beperkt! Wacht dus niet te lang.

Gerelateerd

kennismiddag / mobiliteit / onderzoek / presentatie / samenwerking / toegankelijk / toekomstgericht

De verkeerskundige van de toekomst: Eva Mulder pleit voor een mensgerichte aanpak

In de rubriek van Verkeerskunde ‘De verkeerskundige van de toekomst’ werpen ze een blik vooruit: hoe ontwikkelt het vakgebied zich en wat is nodig voor een gezonde toekomst? Deze keer was het de beurt aan Eva Mulder.

kennismiddag / mobiliteit / onderzoek / presentatie / samenwerking / toegankelijk / toekomstgericht

OMI 2024: Samen op weg naar eerlijke mobiliteit

Na het enthousiasme en de inzichten van onze vorige OMI-editie (2022/2023), zijn we met hernieuwde energie aan de slag gegaan met een nieuwe ronde van ons eigen onderzoek: OMI – Onderzoek Mobiliteit voor en door Iedereen. En dat alles deelden we tijdens onze klantmiddagen in Den Bosch en Zwolle.