cameraonderzoek / conflictanalyse / MicroTraffic / onderzoek / slimme camera’s / verkeersveiligheid

Breng conflictsituaties in beeld om kruispunten veiliger te kunnen maken

Geavanceerde onderzoeken bij onze zuiderburen, zoals te lezen in dit artikel van Fietsberaad.

Goed nieuws: Mobycon biedt deze dienst aan voor onder andere de Nederlandse markt. Met onze eigen slimme camera’s kunnen we modaliteiten en hun snelheden herkennen. Aan de hand van de beelden kunnen we met behulp van onze Canadese partner Microtraffic© conflictanalyses uitvoeren.

Bijkomend voordeel, deze analyses kunnen ook met al eerder opgenomen beelden worden uitgevoerd.

©Mobycon voor Nederland, België en Duitsland

Gerelateerd

cameraonderzoek / conflictanalyse / MicroTraffic / onderzoek / slimme camera’s / verkeersveiligheid

OMI 2024: Samen op weg naar eerlijke mobiliteit

Na het enthousiasme en de inzichten van onze vorige OMI-editie (2022/2023), zijn we met hernieuwde energie aan de slag gegaan met een nieuwe ronde van ons eigen onderzoek: OMI – Onderzoek Mobiliteit voor en door Iedereen. En dat alles deelden we tijdens onze klantmiddagen in Den Bosch en Zwolle.

cameraonderzoek / conflictanalyse / MicroTraffic / onderzoek / slimme camera’s / verkeersveiligheid

(W)heels on tour is te gast in Den Bosch

(W)heels is een stichting die staat voor diversiteit in mobiliteit. Zij zetten zich in voor verrijking van de perspectieven op mobiliteit, zichtbaarheid van de vrouwen en versteviging van de banden in hun netwerk.