[16-09-2009]
De nieuwe beurs Ecomobiel 2009 richt zich en speelt in op duurzame mobiliteit. Mobycon is aanwezig met een stand tijdens deze beurs op 22 en 23 september 2009 in de Cruise Terminal te Rotterdam.
Duurzaamheid is een hot item op dit moment in Nederland. De toekomst vraagt om een nieuwe inrichting van ons land. De bevolking zal naar schatting met 1 miljoen mensen groeien, het aantal auto’s zal met 50% toenemen en het gebruik van vliegtuigen zal drie keer zoveel zijn.
Ook hebben we te maken met het veranderende klimaat. Dit kan ingrijpende gevolgen hebben voor de elektriciteitsvoorziening, waterbeheer, drinkwatervoorziening, natuur, scheepvaart, verkeer en vervoer. Nieuwe oplossingen zijn noodzakelijk om een antwoord te geven op deze gevolgen.
De vakbeurs biedt onder andere boeiende presentaties en praktijkgerichte workshops op het gebied van duurzame mobiliteit. Wij ontmoeten u graag bij onze stand en wisselen met u van gedachten over uw en onze visie op duurzame mobiliteit. Geinteresseerd? We hebben nog een aantal gratis toegangskaarten beschikbaar voor de beursvloer! Stuur een e-mail naar Marion Bakker met uw adresgegevens en u ontvangt een toegangskaart.
Voor meer informatie kunt terecht op de site van Ecomobiel. Hier vindt u de actuele deelnemerslijst en het volledige programma met presentaties en congressen. De beurs is op beide dagen open van 10.00 – 20.00 uur.